$16.66
$19.60
Compare Price
You save
$2.94
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 50595
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 50595 Blender Base 247 Series W/ O Ring
Item:
#1452733
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 50595 |
| Manufacturer Part # | 50595 |
| Height | 1" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 50595 Blender Base 247 Series W/ O Ring
$16.66
$19.60
You save
$2.94
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 50595 Blender Base 247 Series W/ O Ring
