$143.95
$169.40
Compare Price
You save
$25.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 50811.0103
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 50811.0103 Capacitor 45mf 440v
Item:
#1452654
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 50811.0103 |
| Manufacturer Part # | 50811.0103 |
| Height | 4.15" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 25.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 50811.0103 Capacitor 45mf 440v
$143.95
$169.40
You save
$25.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 50811.0103 Capacitor 45mf 440v