$11.48
$13.50
Compare Price
You save
$2.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 51319.1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 51319.1 Sight Gauge Seal W/tube
Item:
#1197211
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 51319.1 |
| Manufacturer Part # | 51319.1 |
| Height | 1.65" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 10.6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 51319.1 Sight Gauge Seal W/tube
$11.48
$13.50
You save
$2.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 51319.1 Sight Gauge Seal W/tube
