Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 51855.0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 51855.0001 Switch Assembly Reed 2 Pin Conn
Item:
#1827281
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 51855.0001 |
| Manufacturer Part # | 51855.0001 |
| Height | 0.4" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 51855.0001 Switch Assembly Reed 2 Pin Conn
