$437.87
$515.30
Compare Price
You save
$77.43
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 52887.1017
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 52887.1017 Cba Main Infusion (seven Eleven)
Item:
#1827463
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 52887.1017 |
| Manufacturer Part # | 52887.1017 |
| Height | 3.6" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 52887.1017 Cba Main Infusion (seven Eleven)
$437.87
$515.30
You save
$77.43
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 52887.1017 Cba Main Infusion (seven Eleven)
