$16.82
$19.09
Compare Price
You save
$2.27
(12%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 52922
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 52922 Switch Rocker Dpst On/on
Item:
#1452754
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 52922 |
| Manufacturer Part # | 52922 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 52922 Switch Rocker Dpst On/on
$16.82
$19.09
You save
$2.27
(12%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 52922 Switch Rocker Dpst On/on
