$30.17
$35.50
Compare Price
You save
$5.33
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 53374.0007
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 53374.0007 Splash Gard Smart W/transponder Cleared
Item:
#1197272
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 53374.0007 |
| Manufacturer Part # | 53374.0007 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 53374.0007 Splash Gard Smart W/transponder Cleared
$30.17
$35.50
You save
$5.33
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 53374.0007 Splash Gard Smart W/transponder Cleared

