$86.68
$102.00
Compare Price
You save
$15.32
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 53632
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 53632 Fitting 1/8 Nptm X 1/8 Nptf .040 Orifi
Item:
#1452700
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 53632 |
| Manufacturer Part # | 53632 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 53632 Fitting 1/8 Nptm X 1/8 Nptf .040 Orifi
$86.68
$102.00
You save
$15.32
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 53632 Fitting 1/8 Nptm X 1/8 Nptf .040 Orifi