$55.40
$65.20
Compare Price
You save
$9.80
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 54086.1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 54086.1 Kit Top Cover W Handle With Decal
Item:
#1321323
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 54086.1 |
| Manufacturer Part # | 54086.1 |
| Height | 4.6" |
| Width | 11.65" |
| Depth | 15.55" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 54086.1 Kit Top Cover W Handle With Decal
$55.40
$65.20
You save
$9.80
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 54086.1 Kit Top Cover W Handle With Decal