$27.13
$30.80
Compare Price
You save
$3.67
(12%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 54152
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 54152 Fitting Elbow 3/8 5/16 Push To Conn
Item:
#1452706
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 54152 |
| Manufacturer Part # | 54152 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 54152 Fitting Elbow 3/8 5/16 Push To Conn
$27.13
$30.80
You save
$3.67
(12%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 54152 Fitting Elbow 3/8 5/16 Push To Conn
