$28.21
$33.20
Compare Price
You save
$4.99
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 54165.1003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 54165.1003 Kit Usb Software Serenade
Item:
#1452707
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 54165.1003 |
| Manufacturer Part # | 54165.1003 |
| Height | 0.65" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 54165.1003 Kit Usb Software Serenade
$28.21
$33.20
You save
$4.99
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 54165.1003 Kit Usb Software Serenade
