$8.15
$9.60
Compare Price
You save
$1.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 54703
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 54703 Housing Strainer Sure Tamp
Item:
#1452771
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 54703 |
| Manufacturer Part # | 54703 |
| Height | 1.6" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 7.9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 54703 Housing Strainer Sure Tamp
$8.15
$9.60
You save
$1.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 54703 Housing Strainer Sure Tamp