$34.67
$40.80
Compare Price
You save
$6.13
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 55226.0003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 55226.0003 Wiring Harn Main Fast Cup Retrofit
Item:
#1452823
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 55226.0003 |
| Manufacturer Part # | 55226.0003 |
| Height | 6" |
| Width | 10.65" |
| Depth | 15.05" |
| Weight | 5.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 55226.0003 Wiring Harn Main Fast Cup Retrofit
$34.67
$40.80
You save
$6.13
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 55226.0003 Wiring Harn Main Fast Cup Retrofit