$69.93
$82.30
Compare Price
You save
$12.37
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 57858
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 57858 Solenoid Valve Assy
Item:
#1150622
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 57858 |
| Manufacturer Part # | 57858 |
| Height | 3.2" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 57858 Solenoid Valve Assy
$69.93
$82.30
You save
$12.37
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 57858 Solenoid Valve Assy
