$24.56
$28.91
Compare Price
You save
$4.35
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 5815.1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 5815.1 Switch W/decal On/off/start G2 Trifecta
Item:
#1197265
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 5815.1 |
| Manufacturer Part # | 5815.1 |
| Height | 1.15" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 5815.1 Switch W/decal On/off/start G2 Trifecta
$24.56
$28.91
You save
$4.35
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 5815.1 Switch W/decal On/off/start G2 Trifecta
