$0.77
$0.90
Compare Price
You save
$0.13
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 669.0003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 669.0003 Hole Plug Black Nylon . 43 Diameter Hole
Item:
#1831162
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 669.0003 |
| Manufacturer Part # | 669.0003 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 669.0003 Hole Plug Black Nylon . 43 Diameter Hole
$0.77
$0.90
You save
$0.13
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 669.0003 Hole Plug Black Nylon . 43 Diameter Hole