Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 7094.0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 7094.0001 Faucet
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 7094.0001 |
| Manufacturer Part # | 7094.0001 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 7094.0001 S Series Faucet By Tomlinson Marked "water", Color Red, Leadfree Yes, Material(s) Brass Plastic Handle, Plating Chrome-plated, Thread 1-1/32"-14 Male, Weight 0.5 Lb, Models Used In, Bunn-o-matic H10x H5e H5m H5x H5x-el-0002 H5x-18-120, H5x-40-208

