$0.44
$0.50
Compare Price
You save
$0.06
(12%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 9700000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 9700000 8 32 Zinc Nut Bunn
Item:
#1325561
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 9700000 |
| Manufacturer Part # | 9700000 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 9700000 8 32 Zinc Nut Bunn
$0.44
$0.50
You save
$0.06
(12%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 9700000 8 32 Zinc Nut Bunn