Free Shipping
Free Shipping
$1,036.65
$1,564.00
Compare Price
You save
$527.35
(34%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn AXIOM-DV-APS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn AXIOM-DV-APS Coffee Brewer Auto Sgl 120v Axiom Airpot
Item:
#1907020
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | AXIOM-DV-APS |
| Manufacturer Part # | AXIOM-DV-APS |
| Height | 23.6" |
| Width | 9" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 35.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn AXIOM-DV-APS Coffee Brewer Auto Sgl 120v Axiom Airpot
$1,036.65
$1,564.00
You save
$527.35
(34%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn AXIOM-DV-APS Coffee Brewer Auto Sgl 120v Axiom Airpot