Free Shipping
Free Shipping
$2,071.03
$3,124.00
Compare Price
You save
$1,052.97
(34%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn AXIOM TWIN APS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn AXIOM TWIN APS Coffee Brewer Auto Twin 120/240v Axiom Airpot
Item:
#1907022
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | AXIOM TWIN APS |
| Manufacturer Part # | AXIOM TWIN APS |
| Height | 23.5" |
| Width | 16" |
| Depth | 17.7" |
| Weight | 52.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn AXIOM TWIN APS Coffee Brewer Auto Twin 120/240v Axiom Airpot
$2,071.03
$3,124.00
You save
$1,052.97
(34%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn AXIOM TWIN APS Coffee Brewer Auto Twin 120/240v Axiom Airpot