$0.60
$0.70
Compare Price
You save
$0.10
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bunn BU01326-0002 Screw Truss Head 10 32 X .25"
Item:
#1179002
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU01326-0002 |
| Manufacturer Part # | BU01326-0002 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn BU01326-0002 Screw Truss Head 10 32 X .25"
$0.60
$0.70
You save
$0.10
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU01326-0002 Material Stainless Steel, Length 1/4", 6 Mm, Type Slotted Truss Head, Thread #10-32

