$27.63
$32.50
Compare Price
You save
$4.87
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bunn BU03360-0002 Funnel Assy
Item:
#1338990
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU03360-0002 |
| Manufacturer Part # | BU03360-0002 |
| Height | 5" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn BU03360-0002 Funnel Assy
$27.63
$32.50
You save
$4.87
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU03360-0002 Funnel Assembly 8-3/4" Top Diameter 5-3/4 High, Plastic, Bunn-o-matic Iced Tea Brewer Tu3
