$16.37
$21.41
Compare Price
You save
$5.04
(24%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU05789-0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn BU05789-0000 Switch Rocker On/off Dpdt
Item:
#1133323
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU05789-0000 |
| Manufacturer Part # | BU05789-0000 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Bunn BU05789-0000 Switch Rocker On/off Dpdt
$16.37
$21.41
You save
$5.04
(24%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU05789-0000 Switch Action On/off, Switch Type Dpdt

