Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU0754-0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU0754-0001 Foot Plastic 1/4 20 Thd
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU0754-0001 |
| Manufacturer Part # | BU0754-0001 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU0754-0001 Color Black, Material Rubber, Outer Diameter 1 1/4", 32 Mm, Type 1/2" Long Thread, Thread 43834, Depth 13/16", 21 Mm, Instructions Included Y

