Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn aftermarket .
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn BU0943.0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU0943.0000 Gasket .75" D.
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU0943.0000 |
| Manufacturer Part # | BU0943.0000 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU0943.0000 Element Gasket Tank Heater, [ .75" D. ] [fibre ] [ Type C] [ Tan ] [ Mount]circle, Bunn-o-matic Coffee Brewer Cwtf F

