$2.84
$3.60
Compare Price
You save
$0.76
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU12570.0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn BU12570.0000 Grommet
Item:
#1139572
50+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU12570.0000 |
| Manufacturer Part # | BU12570.0000 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn BU12570.0000 Grommet
$2.84
$3.60
You save
$0.76
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU12570.0000 Grommet For Temp Sensor, Fits 7/8" Hole Silicone Has .290" Hole In Ctr, Bunn-o-matic
