$0.91
$1.71
Compare Price
You save
$0.80
(47%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bunn BU24733-0011 1/2" O Ring Tank Disp Valve
Item:
#1845763
Technical details
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU24733-0011 |
| Manufacturer Part # | BU24733-0011 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Bunn BU24733-0011 1/2" O Ring Tank Disp Valve
$0.91
$1.71
You save
$0.80
(47%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU24733-0011 1/2" O Ring Tank Disp Valve