Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn aftermarket .
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn BU2596-1005
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU2596-1005 Faucet Hot Water
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU2596-1005 |
| Manufacturer Part # | BU2596-1005 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.47" |
| Depth | 2.33" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU2596-1005 Hot Water Faucet Red Handle Chrome Shank, With Hose Fitting., Bunn Axiom Cdbc Cdbc Aps Cdbc Series Cdbc Twin Cdbc, Twin Aps Cdbcf Cdbcf Aps Cdbcf-lptc Cdbcfp Cdbcp Cez, Cez Twin Cez Twin Aps Cezf Dual Sh Dbc Dual Tf Dbc, Itcb-dv Single Cd Single Cdf Single Sh Dbc Single Tf, Dbc Single Multi-brewwise Dbc

