$86.33
$101.60
Compare Price
You save
$15.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU2718-0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn BU2718-0000 Funnel Bunn S/s
Item:
#1149484
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU2718-0000 |
| Manufacturer Part # | BU2718-0000 |
| Height | 5" |
| Width | 9" |
| Depth | 7.13" |
| Weight | 0.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn BU2718-0000 Funnel Bunn S/s
$86.33
$101.60
You save
$15.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU2718-0000 Funnel Bunn S/s

