$85.05
$157.50
Compare Price
You save
$72.45
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cal Mil 23791-7-49 Riser 8" Dia. X 7"H Round
Item:
#1810734
Technical details
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 23791-7-49 |
| Manufacturer Part # | 23791-7-49 |
| Number of Steps | 1 - 2 |
| Shape | Round |
| Diameter | 7 - 9" Diameter |
| Base Material | Wire |
| Height | 5" - 8" |
| Color | Chrome |
| Height | 7" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| Weight | 10 lbs |
| UPC | 688640233448 |
Cal Mil 23791-7-49 Riser 8" Dia. X 7"H Round
$85.05
$157.50
You save
$72.45
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 23791-7-49, Riser, 8" dia. x 7"H, round, chrome

