$113.40
$210.00
Compare Price
You save
$96.60
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cal Mil 23797-5-130 Brooklyn Mixology Holder For 32 Oz. Jars 13.5"W X 5"D X 4.75"
Item:
#1810037
Technical details
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 23797-5-130 |
| Manufacturer Part # | 23797-5-130 |
| Base Construction | Metal |
| Compartments | 3 |
| Color | Browns |
| Height | 4.75" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 13 lbs |
| UPC | 688640234193 |
Cal Mil 23797-5-130 Brooklyn Mixology Holder For 32 Oz. Jars 13.5"W X 5"D X 4.75"
$113.40
$210.00
You save
$96.60
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 23797-5-130, Brooklyn Mixology Holder, for 32 oz. jars 13.5"W x 5"D x 4.75", antique brass finish

