$392.36
$726.60
Compare Price
You save
$334.24
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cal Mil 23804-49 Milo Chafer Alternative 20"W X 10"W X 5.5"H Built-in Wind Guard
Item:
#1810566
Technical details
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 23804-49 |
| Manufacturer Part # | 23804-49 |
| Purpose | Buffet Service |
| Height | 5.5" |
| Width | 20" |
| Depth | 10" |
| Weight | 19 lbs |
| UPC | 688640235084 |
Cal Mil 23804-49 Milo Chafer Alternative 20"W X 10"W X 5.5"H Built-in Wind Guard
$392.36
$726.60
You save
$334.24
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 23804-49, Milo Chafer Alternative, 20"W x 10"W x 5.5"H, built-in wind guard, chrome-plated
