$39.15
$72.50
Compare Price
You save
$33.35
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cal Mil 23830-15 Juno Condiment Holder 4.25" Dia. X 4"H White Powder-coated Metal
Item:
#1809434
Technical details
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 23830-15 |
| Manufacturer Part # | 23830-15 |
| Construction | Metal |
| Color | White |
| Height | 4" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 3 lbs |
| UPC | 688640234377 |
Cal Mil 23830-15 Juno Condiment Holder 4.25" Dia. X 4"H White Powder-coated Metal
$39.15
$72.50
You save
$33.35
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 23830-15, Juno Condiment Holder, 4.25" dia. x 4"H, white powder-coated metal