$79.38
$147.00
Compare Price
You save
$67.62
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cal Mil 23842-3-13 Brooklyn Box 6.5"W X 10"D X 3"H
Item:
#1809470
Technical details
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 23842-3-13 |
| Manufacturer Part # | 23842-3-13 |
| Height | 3" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 10" |
| Weight | 7 lbs |
| UPC | 688640234278 |
Cal Mil 23842-3-13 Brooklyn Box 6.5"W X 10"D X 3"H
$79.38
$147.00
You save
$67.62
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 23842-3-13, Brooklyn Box, 6.5"W x 10"D x 3"H
