$143.48
$265.70
Compare Price
You save
$122.22
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cal Mil 23854-3-13 Riser 12"W X 20"D X 3"H Black Powder-coated Metal
Item:
#1810437
Technical details
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 23854-3-13 |
| Manufacturer Part # | 23854-3-13 |
| Height | 3" |
| Width | 12" |
| Depth | 20" |
| Weight | 14 lbs |
| UPC | 688640233530 |
Cal Mil 23854-3-13 Riser 12"W X 20"D X 3"H Black Powder-coated Metal
$143.48
$265.70
You save
$122.22
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 23854-3-13, Riser, 12"W x 20"D x 3"H, black powder-coated metal
