$91.31
$169.10
Compare Price
You save
$77.79
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cal Mil 23855-15 Juno 1/6 Housing 7"W X 6"D X 6"H Plastic Liner Included
Item:
#1810794
Technical details
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 23855-15 |
| Manufacturer Part # | 23855-15 |
| Material | Steel |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 6" |
| Weight | 5 lbs |
| UPC | 688640234612 |
Cal Mil 23855-15 Juno 1/6 Housing 7"W X 6"D X 6"H Plastic Liner Included
$91.31
$169.10
You save
$77.79
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 23855-15, Juno 1/6 Housing, 7"W x 6"D x 6"H, plastic liner included, white powder-coated metal