Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cal Mil 23872-4-49 Milo Riser 8"W X 8"D X 4"H Chrome Finish
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 23872-4-49 |
| Manufacturer Part # | 23872-4-49 |
| Color | Chrome |
| Number of Steps | 1 - 2 |
| Depth (front - back) | 9" (and Under) |
| Shape | Square |
| Width (side - side) | 9" (and Under) |
| Height | 4" (up To) |
| Height | 4" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| Weight | 3 lbs |
| UPC | 688640235343 |
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 23872-4-49, Milo Riser, 8"W x 8"D x 4"H, chrome finish, can be used independently or paired with Cal-Mil 23873 boards
