$12.26
$22.70
Compare Price
You save
$10.44
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cal Mil 24110-10-125 Charlotte Plate 10" Dia. X 0.75"H Melamine
Item:
#1810563
Technical details
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 24110-10-125 |
| Manufacturer Part # | 24110-10-125 |
| Type | Flat |
| Size | 10" - 11" |
| Color | Browns |
| Shape | Round |
| Plastic Type | Melamine |
| Height | 0.75" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.22 lbs |
| UPC | 688640230560 |
Cal Mil 24110-10-125 Charlotte Plate 10" Dia. X 0.75"H Melamine
$12.26
$22.70
You save
$10.44
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 24110-10-125, Charlotte Plate, 10" dia. x 0.75"H, melamine, taupe

