$35.05
$64.90
Compare Price
You save
$29.85
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cal Mil 24114-922-13 Nova Platter 9"W X 22"D X 2.5"H Coupe
Item:
#1809655
Technical details
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 24114-922-13 |
| Manufacturer Part # | 24114-922-13 |
| Color | Black |
| Plastic Type | Melamine |
| Shape | Rectangular |
| Size | 9" |
| Height | 2.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 22" |
| Weight | 0.86 lbs |
| UPC | 688640230034 |
Cal Mil 24114-922-13 Nova Platter 9"W X 22"D X 2.5"H Coupe
$35.05
$64.90
You save
$29.85
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 24114-922-13, Nova Platter, 9"W x 22"D x 2.5"H, coupe, rectangular, melamine, black