$6.70
$12.40
Compare Price
You save
$5.70
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cal Mil 24121-5-13 Carmel Soup Bowl 12 Oz. 5" Dia. X 1.75"H
Item:
#1809363
Technical details
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 24121-5-13 |
| Manufacturer Part # | 24121-5-13 |
| Long Side / Diameter | 4" - 5" |
| Color | Black |
| Plastic Type | Melamine |
| Height | 1.75" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.22 lbs |
| UPC | 688640231512 |
Cal Mil 24121-5-13 Carmel Soup Bowl 12 Oz. 5" Dia. X 1.75"H
$6.70
$12.40
You save
$5.70
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 24121-5-13, Carmel Soup Bowl, 12 oz., 5" dia. x 1.75"H, melamine, black