$21.11
$39.10
Compare Price
You save
$17.99
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cal Mil 24122-1114-15 Carmel Pasta Platter 11"W X 14"D X 1.75"H Rectangular
Item:
#1809935
Technical details
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 24122-1114-15 |
| Manufacturer Part # | 24122-1114-15 |
| Plastic Type | Melamine |
| Size | 14" |
| Shape | Rectangular |
| Color | White |
| Height | 1.75" |
| Width | 11" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1.67 lbs |
| UPC | 688640231710 |
Cal Mil 24122-1114-15 Carmel Pasta Platter 11"W X 14"D X 1.75"H Rectangular
$21.11
$39.10
You save
$17.99
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 24122-1114-15, Carmel Pasta Platter, 11"W x 14"D x 1.75"H, rectangular, melamine, white

