$8.37
$15.50
Compare Price
You save
$7.13
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cal Mil 24122-7-13 Carmel Pasta Bowl 16 Oz. 7" Dia. X 1.25"H
Item:
#1809837
Technical details
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 24122-7-13 |
| Manufacturer Part # | 24122-7-13 |
| Plastic Type | Melamine |
| Color | Black |
| Long Side / Diameter | 6" - 7" |
| Height | 1.25" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.67 lbs |
| UPC | 688640231574 |
Cal Mil 24122-7-13 Carmel Pasta Bowl 16 Oz. 7" Dia. X 1.25"H
$8.37
$15.50
You save
$7.13
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 24122-7-13, Carmel Pasta Bowl, 16 oz., 7" dia. x 1.25"H, melamine, black