$7.78
$14.40
Compare Price
You save
$6.62
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cal Mil 24125-7-13 Charlotte Bowl 7" Dia. X 1.5"H Coupe
Item:
#1810958
Technical details
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 24125-7-13 |
| Manufacturer Part # | 24125-7-13 |
| Color | Black |
| Plastic Type | Melamine |
| Long Side / Diameter | 7" - 8" |
| Shape | Round |
| Height | 1.5" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.83 lbs |
| UPC | 688640230201 |
Cal Mil 24125-7-13 Charlotte Bowl 7" Dia. X 1.5"H Coupe
$7.78
$14.40
You save
$6.62
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 24125-7-13, Charlotte Bowl, 7" dia. x 1.5"H, coupe, round, melamine, black

