Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cal Mil 24126-9-15 Bento Box 9" Dia. X 3"H Round
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 24126-9-15 |
| Manufacturer Part # | 24126-9-15 |
| Material | Plastic |
| Shape | Round |
| Height | 3" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1.78 lbs |
| UPC | 688640230478 |
| Dishwasher Safe | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 24126-9-15, Bento Box, 9" dia. x 3"H, round, dishwasher safe, melamine, white
Certifications
Dishwasher Safe
This item has been tested and approved to withstand commercial or residential dishwashers, ensuring safe and thorough cleaning.

