Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cal Mil 24309-10-128 Vienna Plate 10" Dia. X 1"H Dishwasher Safe
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 24309-10-128 |
| Manufacturer Part # | 24309-10-128 |
| Size | 10" - 11" |
| Plastic Type | Melamine |
| Shape | Round |
| Color | Two Tone |
| Type | Flat |
| Height | 1.25" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.31 lbs |
| UPC | 688640229687 |
| Dishwasher Safe | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 24309-10-128, Vienna Plate, 10" dia. x 1"H, dishwasher safe, melamine
Certifications
Dishwasher Safe
This item has been tested and approved to withstand commercial or residential dishwashers, ensuring safe and thorough cleaning.

