Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cal Mil 24403-620-13 Bali Platter 20"W X 6"D X 1.75"H Oval
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 24403-620-13 |
| Manufacturer Part # | 24403-620-13 |
| Size | 20" |
| Color | Black |
| Shape | Oval |
| Plastic Type | Melamine |
| Height | 1.75" |
| Width | 20" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.42 lbs |
| UPC | 688640232571 |
| Dishwasher Safe | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 24403-620-13, Bali Platter, 20"W x 6"D x 1.75"H, oval, dishwasher safe, melamine, black
Certifications
Dishwasher Safe
This item has been tested and approved to withstand commercial or residential dishwashers, ensuring safe and thorough cleaning.

