Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cal Mil 24405-24-13 Bali Dressing Crock 4.75" Dia. X 4.75"H Round
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 24405-24-13 |
| Manufacturer Part # | 24405-24-13 |
| Short Side | 4" |
| Shape | Round |
| Color | Black |
| Long Side / Diameter | 4" |
| Plastic Type | Melamine |
| Height | 4.75" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.83 lbs |
| UPC | 688640232618 |
| Dishwasher Safe | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 24405-24-13, Bali Dressing Crock, 4.75" dia. x 4.75"H, round, dishwasher safe, melamine, black
Certifications
Dishwasher Safe
This item has been tested and approved to withstand commercial or residential dishwashers, ensuring safe and thorough cleaning.