Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cal Mil 24407-206-124 Tray 21.5"W X 6.75"D X 0.75"H Dishwasher Safe
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 24407-206-124 |
| Manufacturer Part # | 24407-206-124 |
| Color | Black |
| Shape | Rectangular |
| Material | Melamine |
| Long Side / Diameter | 21" |
| Short Side | 6" |
| Height | 0.75" |
| Width | 21.5" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 1.56 lbs |
| UPC | 688640230911 |
| Dishwasher Safe | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 24407-206-124, Tray, 21.5"W x 6.75"D x 0.75"H, dishwasher safe, melamine, black marble
Certifications
Dishwasher Safe
This item has been tested and approved to withstand commercial or residential dishwashers, ensuring safe and thorough cleaning.
