Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cal Mil 24408-12-124 Tray 12"W X 12"D X 0.75"H Square
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 24408-12-124 |
| Manufacturer Part # | 24408-12-124 |
| Long Side / Diameter | 12" |
| Shape | Square |
| Color | Black |
| Short Side | 12" |
| Material | Melamine |
| Height | 0.75" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.67 lbs |
| UPC | 688640230720 |
| Dishwasher Safe | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 24408-12-124, Tray, 12"W x 12"D x 0.75"H, square, dishwasher safe, ideal for use with Cal-Mil 23201 risers, melamine, black marble
Certifications
Dishwasher Safe
This item has been tested and approved to withstand commercial or residential dishwashers, ensuring safe and thorough cleaning.