Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cal Mil 24409-8-15 Tray 8.75" Dia. X 0.75"H Round
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 24409-8-15 |
| Manufacturer Part # | 24409-8-15 |
| Color | White |
| Long Side / Diameter | 8" |
| Material | Melamine |
| Short Side | 8" |
| Shape | Round |
| Height | 0.75" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.2 lbs |
| UPC | 688640230751 |
| Dishwasher Safe | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 24409-8-15, Tray, 8.75" dia. x 0.75"H, round, dishwasher safe, designed to be used with Cal-Mil 23791 risers, melamine, white
Certifications
Dishwasher Safe
This item has been tested and approved to withstand commercial or residential dishwashers, ensuring safe and thorough cleaning.
